تمرین تیم ملی انگلیس زیر نظر ساوت‌گیت(عکس)

تیم ملی انگلیس، تمرینات خود برای بازی با هلند در نیمه‌نهایی لیگ ملتهای یوفا را بدون ستاره‌های منچسترسیتی آغاز کرد. به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس که روز ششم ژوئن در نیمه‌نهایی لیگ ملتهای یوفا به مصاف هلند می‌رود، اردوی آماده‌سازی خود را زیر نظر گرت ساوت‌گیت آغاز کرد. با اینکه بازیکنان منچسترسیتی به دلیل اینکه فصل برای آنها دیرتر از سایر تیمها به پایان رسیده چون بعد از پایان فصل لیگ برتر در فینال جام حذفی به مصاف واتفورد رفته‌ بودند، با کسب اجازه از ساوت‌گیت از دوشنبه هفته آینده در اردو شرکت می‌کنند ولی فابین دلف، ستاره سیتی تصمیم گرفت از دیروز به تمرین سه‌شیرها ملحق شود.

به گزارش دیلی‌میل در حال حاضر تنها غایبین اردوی تیم ملی انگلیس، رحیم استرلینگ، کایل واکر و جان استونز هستند که از دوشنبه هفته آینده به اردوی سه‌شیرها ملحق خواهند شد. در جریان تمرین دیروز، ستاره‌های انگلیسی باروحیه و آماده نشان می‌دادند و در طول تمرین بارها با هم شوخی کردند و از این گذشته کمتر نشانی از خستگی در ساق‌های آنها به چشم می‌آمد. از جمله آماده‌ترین بازیکنان حاضر در تمرین دیروز سه‌شیر نشان‌ها می‌توان به مارکوس راشفورد و جسی لینگارد اشاره کرد.

تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت ابتدا به تمرینات تکنیکی پرداخت و شوت زدن، پاس دادن و سانتر از کناره‌ها را تمرین کرد. بازیکنان انگلیسی سپس راهی سالن سرپوشیده بدنسازی شدند تا به کار با وزنه بپردازند.

منبع : ورزش سه